Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę

Dział Sprzedaży Samochodów:
tel. (68) 457 57 51
fax. (68) 457 57 71
email: 049@toyota-polska.pl

Kierownik Działu Handlowego:
Jarosław Śliwa
tel.(68) 457 57 63, kom. 505014593
email: jsliwa@toyota-zg.pl


Doradcy Handlowi:
Marcin Szyngiel – Auta nowe
tel.(68) 457 57 59, kom. 505014891
email : mszyngiel@toyota-zg.pl

Kamila Andrus – Auta nowe
tel.(68) 457 57 60, kom. 510081443
email : kandrus@toyota-zg.pl

Karol Wierzbicki - Auta nowe
tel.(68) 457 57 60, kom. 517 383 482
email: kwierzbicki@toyota-zg.pl

Samochody używane - Toyota Plus
Tomasz Zawadzki
tel.(68) 457 57 75, kom. 505014659
Email : tzawadzki@toyota-zg.pl

Ubezpieczenia
Beata Paradzińska
tel. 603 230 656
email: bparadzinska@toyota-zg.pl

Tomasz Gendera
tel. 572 959 507
email: tgendera@toyota-zg.pl

Marketing
Paweł Stachowiak
tel. 514 685 274
email: pstachowiak@toyota-zg.pl

Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.