Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę

Dział Sprzedaży Samochodów:
tel. (68) 457 57 51
fax. (68) 457 57 71
email: 049@toyota-polska.pl

Kierownik Działu Handlowego:
Jarosław Śliwa
tel.(68) 457 57 63, kom. 505014593
email: jsliwa@toyota-zg.pl


Doradcy Handlowi:
Marcin Szyngiel – Auta nowe
tel.(68) 457 57 59, kom. 505014891
email : mszyngiel@toyota-zg.pl

Kamila Andrus – Auta nowe
tel.(68) 457 57 60, kom. 510081443
email : kandrus@toyota-zg.pl

Karol Wierzbicki - Auta nowe
tel.(68) 457 57 60, kom. 517 383 482
email: kwierzbicki@toyota-zg.pl

Samochody używane - Toyota Plus
Tomasz Zawadzki
tel.(68) 457 57 75, kom. 505014659
Email : tzawadzki@toyota-zg.pl

Ubezpieczenia
Beata Paradzińska
tel. 603 230 656
email: bparadzinska@toyota-zg.pl

Tomasz Gendera
tel. 572 959 507
email: tgendera@toyota-zg.pl

Marketing
Paweł Stachowiak
tel. 514 685 274
email: pstachowiak@toyota-zg.pl

Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia, dowiedz się więcej.

Zapewniają bezpieczeństwo na stronach Toyoty i podstawową funkcjonalność.

Ulepszają działanie usług, które oferujemy, umożliwiając analitykę, monitoring, wyświetlanie okien z kwestionariuszami i poprawę wydajności.

Umożliwiają zapamiętywanie danych logowania oraz innych wyborów dokonywanych przez użytkownika na stronie.

Pozwalają cieszyć się pełną funkcjonalnością, zapamiętują odwiedzone strony oraz umożliwiają wyszukiwanie usług w Twojej lokalizacji. Zaznaczenie tej opcji skutkuje wyświetlaniem lepiej dopasowanych reklam na stronie Toyoty i poza nią.