1. Biznes
  2. Professional
  3. Toyota Professional Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Toyoty

Toyota Professional oferuje rozwiązania skrojone na miarę. Możesz wybrać produkt ubezpieczeniowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy jest to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, czy częściowe lub kompleksowe ubezpieczenie auta, do wyboru masz wiele opcji przewidzianych zarówno dla nowych, jak i używanych pojazdów. Nasi konsultanci doradzą Ci, jak uzyskać najlepszą ochronę ubezpieczeniową, niezależnie od tego, czy decydujesz się na pojedynczą polisę, czy łączysz ją z ofertą leasingu lub finansowania. Jeśli Twój pojazd będzie wymagał naszej pomocy, sprawimy, że w mgnieniu oka wrócisz na drogę autem naprawionym ekspresowo, profesjonalnie i wyłącznie przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Pełna gama kompleksowych ubezpieczeń

Toyota Professional oferuje rozwiązania skrojone na miarę. Możesz wybrać produkt ubezpie-czeniowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy jest to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, czy częściowe lub kompleksowe ubezpieczenie auta, do wyboru masz wiele opcji przewidzianych zarówno dla nowych, jak i używanych po-jazdów. Nasi konsultanci doradzą Ci, jak uzyskać najlepszą ochronę ubezpieczeniową, nieza-leżnie od tego, czy decydujesz się na pojedynczą polisę, czy łączysz ją z ofertą leasingu lub finansowania. Jeśli Twój pojazd będzie wymagał naszej pomocy, sprawimy, że w mgnieniu oka wrócisz na drogę autem naprawionym ekspresowo, profesjonalnie i wyłącznie przy uży-ciu oryginalnych części zamiennych.

Ubezpieczenie zawartości auta

Z Toyotą Professional zawsze dostajesz więcej. Wiemy, że Twoje auto służy Ci nie tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B, ale także przewozi wartościowe przedmioty. Przygotowaliśmy ubezpieczenie obejmujące ochroną wszystkie cenne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy zawodowej. Żaden inny producent w Europie nie oferuje tak kompleksowych warunków.

Indywidualna ochrona akcesoriów

Każda część Twojego auta została objęta ubezpieczeniem, włącznie z oryginalnymi akcesoriami oraz indywidualnym doposażeniem: od dodatkowych skrzynek na narzędzia po konwersje na chłodnie. Twój biznes może wymagać niestandardowych rozwiązań. Z nami możesz mieć pewność, że wszystkie będą objęte ochroną. Jedynym wymogiem jest pozytywny wynik inspekcji technicznej.