1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie


O nas

 

"J.P.J. Auto" Sp. z o.o. w Zielonej Górze jest autoryzowana na stacją dealerską TOYOTA o numerze 49. Historia firmy rozpoczęła się w roku 2000, kiedy to TOYOTA MOTOR POLAND autoryzowała obiekty serwisu i sprzedaży na ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze.

 

Od wiosny 2009r. działamy w Zielonej Górze  :

- Salon i Serwis

- Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

 

Głównym przedmiotem działalności Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty Zielona Góra jest handel detaliczny pojazdami marki Toyota oraz częściami i akcesoriami do tych pojazdów.

Stacja prowadzi też sprzedaż aut używanych, prowadzoną pod nazwą „Pewne Auto”. Nasi klienci kupując nowe Toyoty poprzednie pojazdy pozostawiają w rozliczeniu, więc każde auto ma książkę serwisowania oraz sprawdzoną historię. W rozliczeniu przyjmujemy też auta używane innych marek -  każde auto przechodzi stosowny przegląd, zanim przyjmiemy je do naszego salonu. Każdy nasz klient kupując u nas auto używane, może być pewien, że nie kupuje tzw. „kota w worku”, a sprawne auto.

Nasza firma posiada bardzo rozwinięte zaplecze serwisowe, jak na Autoryzowaną Stację Dilerską Toyoty przystało - specjalistyczny sprzęt, narzędzia specjalne i wiele innych urządzeń warsztatowych niezbędnych do wszystkich prac serwisowych. Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne nie zapominając też o Toyotach, które nie są tzw. „pierwszej młodości”.  Zatrudnieni przez nas mechanicy przechodzą cykl szkoleń w Akademii Toyoty, które kończą się otrzymaniem certyfikatu, wiec nasza kadra jest wyszkolona i certyfikowana. Posiadamy też Stację Kontroli Pojazdów, do której zapraszamy wszystkie pojazdy, nie tylko Toyoty.

W ramach podpisanych umów z zakładami ubezpieczeń stacja świadczy usługi w zakresie ubezpieczenia samochodów, jak również prowadzi pełny zakres napraw samochodów powypadkowych.

Nasz Dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych zajmuje się szkodami wszystkich marek, nie tylko Toyoty. Cieszymy się bardzo dobrą opinią nie tylko klientów z Zielonej Góry, ale klientów z całego województwa.

 

Poleć nas swojej Rodzinie i Znajomym !

======================================================================================

======================================================================================