1. Modele produkcja zakończona
 2. Auris

TOYOTA AURIS

Usiądziesz z wrażenia. Komfortowo.

TOYOTA AURIS. DOSKONAŁA JAZDA KAŻDEGO DNIA

Auris to auto, któremu nie sposób się oprzeć. Odważna i dynamiczna linia nadwozia, przestronne wnętrze zapewniające wygodną podróż, materiały najwyższej jakości, niezwykle elastyczny napęd hybrydowy oraz zaawansowane silniki konwencjonalne. Niezapomniane wrażenia z jazdy gwarantowane.

ZALETY

 • STYLOWY DESIGN

  Dynamiczną linię nadwozia Toyoty Auris z zaakcentowanymi wlotami powietrza i przetłoczeniami na karoserii dopełniają światła w technologii LED, 17'' felgi aluminiowe czy przyciemniane szyby.
 • NOWOCZESNE BEZPIECZEŃSTWO

  Toyota Auris to jedno z najbezpieczniejszych aut kompaktowych na rynku, wyposażone w rewolucyjny pakiet Toyota Safety Sense, informujący kierowcę o zagrożeniach, pomagający unikać wypadków i ograniczający ich skutki.
 • NAPĘD HYBRYDOWY

  Toyota Auris w wersji z napędem hybrydowym i automatyczną bezstopniową skrzynią e-CVT to gwarancja niskiego zużycia paliwa, bardzo dobrych osiągów oraz trwałości i niezawodności przez cały okres użytkowania.

NASTĘPCY AURISA

W gamie Toyoty znajdziesz wiele aut, które stawiają na funkcjonalność.

 • COROLLA HATCHBACK

  Jeśli marzysz o nowoczesnym miejskim kompakcie, sprawdź najnowszą wersję Toyoty Corolli Hatchback. Model ten oferuje bogactwo technologii oraz aż dwa napędy hybrydowe do wyboru zapewniające dynamiczną jazdę, a także komfort i oszczędność na niespotykanym poziomie.
 • COROLLA TS KOMBI

  Każdy, kto ceni sobie w samochodzie przede wszystkim przestronność i wygodę, znajdzie to w nowej Corolli TS Kombi. Nowoczesne podejście do stylistyki i zwiększony rozstaw osi względem Aurisa dzięki platformie TNGA oraz aż dwa napędy hybrydowe do wyboru zadowolą nawet wymagających kierowców.

UŻYWANE JAK NOWE

Jeśli szukasz używanego Aurisa, zapoznaj się z ofertą Toyoty Plus, w ramach której kupisz używane auto z gwarancją. Oferta Dilerów Toyoty obejmuje jedynie modele w najlepszym stanie technicznym i z autentycznym przebiegiem. Kup auto z pewnego źródła, skorzystaj z atrakcyjnej ceny i ciesz się bezproblemową eksploatacją przez lata.

GALERIA